Aarup Jensen oljemålning

226127

JENSEN, Aarup (Danmark, 1906-1956): Hamnbild, signerad, olja på duk, 93x135 cm

Smärre dukskador

Konst, Måleri

Rum 11

Aarup Jensen oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1114831
1114626
1114169
1113537
750
1108468

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.