Jan Naliwajko färglitografi

226126

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Ängel, signerad, färglitografi, 217/360, 71x60 cm

Fack 12

Jan Naliwajko färglitografi

Budhistorik (10 bud)
1114100
1113964
750
1113964
650
1110325
600
1113962
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.