Skrivbyrå, aml

226120

SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, almfaner, höjd 97, 113x48

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas på utlämningen

Rum 5

Skrivbyrå, aml

Budhistorik (25 bud)
1115664
1115107
1115663
1115107
1 900
1115661
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.