Slagbord 1800-talets första hälft

226118

SLAGBORD, 1800-talets första hälft, furu, höjd 74, 176x99 cm

Ytskador

Rum 8

Budhistorik (8 bud)
1114866
1111947
2 800
1111947
1105943
1105288
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.