Soffa 1960-tal

226116

SOFFA, 1960-tal, vitlackerad, längd 133 cm

Bruksslitage, smärre färgbortfall

Rum 6

Soffa 1960-tal

Budhistorik (13 bud)
1115417
1 900
1114251
1 800
1105782
1 700
1114249
1 600
1105782

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.