Bengt Fransson

226106

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Café Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 40x33 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Bengt Fransson

Budhistorik (17 bud)
1114997
2 800
1114977
2 600
1113922
2 400
1114965
2 400
1113922

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.