Bengt Fransson oljemålning

226104

FRANSSON, Bengt (född 1935): Stockholmsbild-mot Katarina, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 5

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1114645
4 200
1114719
1114645
3 800
1114716
3 600
1114645
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.