Georges Dayez oljemålning

226103

DAYEZ, Georges (1907-1991, Frankrike): "Yport", signerad och daterad Dayez 58, olja på duk, ca 46x61 cm

Konst

Fack 4

Georges Dayez oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1115472
1115473
1115472
1 900
1115469
1 800
1115465
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.