Fritz Högberg oljemålning

226101

HÖGBERG, Fritz (1899-1956): "Efter slutad måltid", signerad F Högberg, olja på pannå, ca 22x27 cm

Konst

Fack 2

Fritz Högberg oljemålning

Budhistorik

2014-01-26 kl 20:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.