Spegel 1800-tal

226097

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, förgylld, 183x85 cm

Senare krön och glas, dekorelement saknas

Speglar

Rum 3

Spegel 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1114808
1114804
2 800
1114800
2 600
1114799
2 400
1114589

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.