Tord Leander Engström oljemålning

226094

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Fjällandskap i höstskrud, signerad Tord, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Budhistorik (20 bud)
1114781
2 400
1114772
1113948
1113948
1 900
1114769
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.