Spegel Karl Johan 1800-tal

226093

SPEGEL, mahogny, Karl Johan, 1800-tal, fasettslipat glas, 60x67 cm

Fanerskador och lagningar

Speglar

Rum 3

Spegel Karl Johan 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
1115050
1 300
1114954
1114944
1114928
1114656
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.