Arthur Thiele oljemålning

226088

THIELE, Arthur (Tyskland, 1841-1919): Hjortar i alplandskap, signerad A. Thiele, olja på duk, 105x144 cm

Ändringar/tillägg
Signed, oil on canvas

Konst, Måleri

Rum 9

Arthur Thiele oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1115276
33 000
1115275
32 000
1115271
31 000
1115263
30 000
1115268
30 000

Slutpris SEK:
33 000
3 161 EUR, 3 713 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.