Akvareller

226087

OIDENTIFIERAD(E) KONSTNÄR(ER), (5), 1800/1900-tal, akvareller, varierande mått, en monogramsignerad EM, motiv bla. från Venedig

Konst, Måleri

Monter 25

Akvareller

Budhistorik (2 bud)

1114900
1114771

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.