Stig Lindberg färglitografi

226080

LINDBERG, Stig (1916-1982): Figurscen, signerad Stig L, färglitografi, 271/325, färglitografi, 40x32 cm

Rum 8

Stig Lindberg färglitografi

Budhistorik (3 bud)

1115069
1112583
1105247

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.