Oidentifierad konstnär oljemålning

226078

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, blomsterstilleben, otydligt signerad, olja på duk, 60x40 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 4

Budhistorik (2 bud)

1114646
1109670

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.