Sittpuff i skinn

226074

SITTPUFF, orientalisk, skinn, med dekor, 1900-tal, diameter 51 cm

Slitage

Orientaliskt, Diverse

Rum 3

Sittpuff i skinn

Budhistorik (13 bud)
1106214
900
1113186
850
1106214
1113185
750
1106214
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.