Skrivbord och stol orientaliskt

226062

SKRIVBORD, STOL, 1900-tal, orientaliskt, med inläggningar, skrivbordets höjd 112, 70x81 cm

Smärre skador

Rum 3

Budhistorik (15 bud)
1115421
4 600
1115425
4 400
1115421
4 200
1115419
1115401
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.