Ljusstakar empire

226061

LJUSSTAKAR, 1800-tal, empire, brons, höjd 25,5 cm

Lagningar, en med buckla vid foten

Belysning, Ljusstakar

Monter 25

Ljusstakar empire

Budhistorik (7 bud)
1115392
1114356
3 800
1113205
3 600
1108215
3 400
1106790
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.