Skulptur i brons

226044

SKULPTUR, brons, otydligt signerad Co...?, man med stegrande häst, höjd 28 cm

Tyglarna med skador

Konst, Skulptur

Monter 23

Skulptur i brons

Budhistorik (17 bud)
1109162
1 700
1111404
1 600
1109162
1109161
1 300
1109160

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.