Vitrinskåp i valnöt England

226041

VITRINSKÅP, England, 1900-talets första hälft, valnötfanér, lådfront med valnötsrotfanér, höjd ca 186, 108x45 cm, nyckel finns

Fanérskador och slitage, lösa delar medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Vitrinskåp i valnöt England

Budhistorik (50 bud)
1113775
24 000
1113768
23 000
1113764
22 000
1113767
22 000
1113764
21 000

Slutpris SEK:
24 000
2 299 EUR, 2 700 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.