Ulf Trotzig etsning

226038

TROTZIG, Ulf (född1925): Komposition, signerad, 50/50, färgetsning, 24x29 cm

Fack 14

Ulf Trotzig etsning
Budhistorik (1 bud)

1113133
2014-01-25 01:49:09

2014-01-25 kl 13:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.