Michel Margueray oljemålning

226037

MARGUERAY, Michel (1938): "La Lieutenance", signerad Margueray, olja på duk, ca 60x81 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Michel Margueray oljemålning

Budhistorik (33 bud)
1114237
6 400
1114241
6 400
1114237
6 200
1114236
6 000
1114235
5 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.