Litografier "Bilddikt"

226036

OLLE KÅKS/GUNNAR HARDING, "Bilddikt", mapp med 10 litografier 80/300, signerade. bladmått 30x42 cm

Rum 4

Litografier

Budhistorik (23 bud)
1114133
2 600
1114137
2 400
1114133
1114132
1 900
1114132
1 700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.