Madeleine Pyk litografi

226035

PYK, Madeleine (född 1934): Tiger, signerad M Pyk, 40/100, färglitografi, 49x45 cm; oramad

Rum 8

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (23 bud)
1114157
2 400
1114154
1114152
1113993
1 900
1109416
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.