Marcel Mouly blyertsteckning

226031

MOULY, Marcel (Frankrike 1918-2008): "Hamnmotiv", signerad och daterad M. Mouly Paris 7/52, blyerts på papper, ca 49x63 cm

Konst

Fack 12

Marcel Mouly blyertsteckning

Budhistorik (6 bud)
1113955
1 300
1113841
1112855
1106041
750
1104694
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.