Oidentifierad konstnär oljemålning

226028

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad K Young, olja på duk, ca 91,5x122 cm

Duk med mindre tryckskada/bula

Konst

Rum 5

Budhistorik (20 bud)
1114194
5 400
1114179
5 200
1114179
4 800
1114193
4 600
1114179
3 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.