Oljemålning från omkring 1800

226027

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Militär, olja på duk, 75x62 cm

Dubblerad, dukskador

Konst, Måleri

Rum 14

Oljemålning från omkring 1800

Budhistorik (5 bud)
1112656
3 600
1110761
3 200
1108011
1104890
2 800
1103953
2 400

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.