Gösta Sundvall oljemålning

226025

SUNDVALL Gösta (1900-1957): "Medelhavsstrand Altea", signerad och daterad G Sundvall 57, olja på pannå, ca 49x61 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Gösta Sundvall oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1106252
500
1104826
450
1104555
1104303
1103491

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.