Jean-Claude Janet oljemålning

226024

JANET, Jean-Claude (1918): Stilleben, signerad och daterad J.C Janet 1975, olja på duk, ca 46,5x61 cm

Krackeleringar

Fack 18

Jean-Claude Janet oljemålning

Budhistorik (39 bud)
1114027
5 000
1114022
4 800
1114026
4 800
1114022
4 600
1114021
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.