Ivan Grünewald oljemålning

226011

GRÜNEWALD, Ivan (1911-1996): Komposition, signerad Iván Grünewald, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Ivan Grünewald oljemålning
Budhistorik (2 bud)

1113048
1111770

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.