Kruka Kraitz

226008

KRUKA, stengods, signerad och daterad Kraitz -76, glaserad i brungrått och oxblod, höjd ca 25 cm

Keramik/Porslin, Design

Kruka Kraitz

Budhistorik (5 bud)
1113627
1113539
1113539
1105997
850
1105406

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.