Skeppsmodell

226007

FARTYGSMODELL, tremastat örlogsfartyg, 1900-tal, längd 62 cm

Slitage

Nautica/Technica

Rum 3

Skeppsmodell

Budhistorik (13 bud)
1113492
1110659
1103671
1103670
950
1103668
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.