"Superspider Classic" DUX

226001

LIGGFÅTÖLJ, 1980-tal, DUX, "Superspider Classic", kromat underrede, blå skinnklädsel med vita stickningar, 140 cm

Smärre bruksslitage

Rum 12

Budhistorik (45 bud)
1113585
16 500
1113584
16 000
1113583
15 500
1113582
15 000
1113581
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.