Midge docka

225989

DOCKA, Midge, 1960/70-tal, diverse kläder bl a till Barbie

Diverse skador

Leksaker

Monter 22

Midge docka

Budhistorik (8 bud)
1109578
1104253
750
1109577
750
1104253
500
1109575
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.