Docka

225988

DOCKA, bemålad gips, 1920/30-tal, made in Paris, märkt CFG, höjd 30 cm

Slitage

Leksaker

Monter 23

Docka

Budhistorik (5 bud)
1111313
500
1114163
450
1111313
1110050
1106814

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.