Orientmatta

225981

ORIENTMATTA, Tekke, semiantik, ca 220x290 cm

Skador, lagningar, langeteringskador, omfattande spår av äldre malangrepp

Mattor/Textilier

Rum 6

Orientmatta

Budhistorik (33 bud)
1122535
8 200
1122532
8 000
1122530
7 800
1122525
7 600
1122523
7 400

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.