Skulptur Eva Englund Muraya

225975

SKULPTUR, i form av båge, glas, Eva Englund, Muraya 1995, varav en signerad Eva Englund Muraya 1995 SBh, unik pjäs
Proveniens: Gåva från Eva Englund till nuvarande ägaren

Del saknas i form av spjut, ej komplett skulptur

Glas, Konstglas

Rum 11

Skulptur Eva Englund Muraya

Budhistorik (2 bud)

1111240
1104100
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.