Karl Axel Pehrson litografi

225965

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Skalbaggar, signerad KA Pehrson 85, 186/385, litografi, 27x34

Fack 11

Karl Axel  Pehrson litografi
Budhistorik (7 bud)
1113534
850
1113866
1113534
600
1112088
550
1105003
500

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.