Lennart Aschenbrenner blandteknik

225953

LENNART ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Kuvert Sven-Erik,
signerad och daterad Aschenbrenner -74, blandteknik på papper, 75x56 cm
PROVENIENS: Galerie Blanche, Stockholm

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (3 bud)

1105249
1104941
1104818

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.