Göran Brunius olja

225952

BRUNIUS, Göran (1911-2006): Insjölandskap, monogramsignerad, olja på duk, 60x72 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Göran Brunius olja

Budhistorik (9 bud)
1113920
1 300
1113797
1113497
600
1113494
550
1113066
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.