Snapplåsgevär

225946

SNAPPLÅSGEVÄR, Balkan, pipa med smedstämplar på kammarstycket, helstock med dekorerade järnbeslag, längd 176 cm

Skador delar saknas

Vapen/Medaljer

Rum 15

Snapplåsgevär

Budhistorik (21 bud)
1110559
4 400
1111251
4 200
1110559
1111250
3 800
1110559
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.