Oljemålning stilleben

225941

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, stilleben med djur och äpplen, olje på duk, 65x91 cm

Lagningar, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 3

Oljemålning stilleben

Budhistorik (14 bud)
1112173
1112175
1112173
1 900
1112171
1 800
1112122
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.