Spegellampett 1800-tal

225938

SPEGELLAMPETT, 1800-tal, förgylld, 85x54 cm

Lagning, ljusarm saknas

Speglar

Rum 3

Spegellampett 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1112680
750
1112679
700
1112676
650
1112538
600
1111874
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.