Jonne Bergström oljemålning

225937

BERGSTRÖM, Jonne (samtida): "I Bersån", signerad, olja på duk, 68x82 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Jonne Bergström oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1111914
850
1105016
1111910
1105016
750
1111783
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.