Madeleine Pyk färglitografi

225933

PYK, Madeleine, (född 1934): Kvinna med katt, signerad M Pyk, 87/160, färglitografi, 46x33 cm

Fack 13

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (14 bud)
1111930
1 900
1108434
1 800
1111929
1 800
1108434
1 700
1106405
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.