Bengt Lindström färglitografi

225929

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 82/90, färglitografi, bär blindstämpel, 64x49 cm

Fack 18

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (64 bud)
1112922
8 200
1112915
8 000
1112912
7 800
1112908
7 600
1112906
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.