Bengt Lindström färglitografi

225928

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 95/99, färglitografi, blindstämpel Edition du Damier, bladmått 76x54 cm

Fack 18

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (12 bud)
1112396
1112502
1112396
950
1112277
900
1112277
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.