Auguste Herbin färgserigrafi

225927

HERBIN, Auguste (Frankrike 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 119/150, färgserigrafi, bildytan 65x50 cm

Fack 15

Auguste Herbin färgserigrafi

Budhistorik (17 bud)
1112353
3 800
1112450
3 600
1112353
3 400
1111678
3 200
1111678

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.