Åke Waldemar Larsson oljemålning

225920

LARSSON, Åke Waldemar (född 1913): "Fiskarinteriör Malmö", signerad och daterad Waldemar -62, olja på pannå, 33x36 cm

Omfattande fläckar

Konst, Måleri

Fack 5

Budhistorik (5 bud)
1110885
500
1102605
450
1102605
1110871
1102605

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.